Naszą misją jest edukacja

w zakresie bezpiecznego korzystania z technologii

fundacji

Nauczanie zasad cyfrowej higieny

wszystkie grupy społeczne, a w szczególności rodziców, którzy są przykładem dla swoich dzieci.

Przeciwdziałanie uzależnieniom

od urządzeń cyfrowych poprzez edukację społeczeństwa o skutkach nadużywania technologii.

Integracja społeczeństwa

poprzez tworzenie silnych i zdrowych relacji społecznych, które w ostatnich latach uległy osłabieniu.

Centrum naszych działań stanowi człowiek. Nie odrzucamy technologii, lecz zmieniamy jej miejsce. Najwyższą wartością jest zdrowie i dobre samopoczucie. Jako społeczeństwo powinniśmy nauczyć się stawiać zdrowe granice.

– Zarząd Fundacji Tomorrow Offline

Naszą misję realizujemy poprzez łączenie w działaniach środowisk nauki, oświaty oraz twórców nowych technologii.

Ci ostatni, to nie tylko firmy tworzące je bezpośrednio, ale także wszystkie podmioty wykorzystujące je w swojej działalności, a więc kształtujące je, jak np. reklamodawcy, agencje reklamowe i media. Wśród statutowych działań Fundacji znajdują się:

• realizacja badań nad wpływem nowych technologii na społeczeństwo – w skali ogólnopolskiej jak i w indywidualnych diagnozach realizowanych wśród określonych grup społecznych → zobacz aktualny projekt badawczy w dziale Badania.

Aleksandra Niwińska

Założycielka fundacji

O Fundacji Tomorrow Offline zaczęłam myśleć 4 lata temu, kiedy poczułam, że moje zdolności nauki i skupienia bardzo się obniżyły. Wtedy też spojrzałam na moje otoczenie inaczej. Gdziekolwiek nie byłam otaczali mnie ludzie z telefonem w ręku. Moi rówieśnicy, osoby starsze oraz dzieci. Dzięki stworzeniu Fundacji Tomorrow Offline realizuję moją misję, jaką jest edukacja naszego społeczeństwa o skutkach nadużywania technologii i pomagać wprowadzać cyfrową higienę.

Rada programowa

Paulina Staromłyńska

coach i trenerka relacji

Paulina jest pasjonatką budowania prawdziwych, głębokich i autentycznych więzi w świecie rzeczywistym. Paulina skupia się na budowie zdrowych relacji. W trakcie indywidualnych sesji coachingowych Paulina angażuje się w analizę indywidualnych potrzeb klientów, oferując wsparcie w rozwoju osobistym oraz pomoc w identyfikacji zachowań związanych z problematycznym używaniem telefonu. Paulina studiuje również w trakcie studiów na kierunku psychoterapii. Chcesz zrozumieć dynamikę swoich relacji oraz skutecznie zarządzać czasem spędzonym przy telefonie? Paulina jest tutaj, aby Ci pomóc. Dołącz do indywidualnej sesji lub grupowego warsztatu i zacznij budować autentyczne, satysfakcjonujące relacje, z dala od ekranu telefonu. Odkryj, jakie możliwości czekają na Ciebie w świecie offline.

Michał Niwiński

fizjoterapeuta

Michał skupia się na leczeniu fizycznych konsekwencji nadużywania technologii. W swojej pracy skupia się na integracji ciała z umysłem. Michał ukończył studia jednolite magisterskie na kierunku Fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie w 2020 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał od 2018 roku pracując zarówno dla jednostek publicznych, jak i prywatnych klinikach. Michał skupia się na lec

Oliwia Gissel

członkini zarządu, ekspertka ds. zdrowia publicznego

Oliwia jest absolwentką Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od 2024 roku zarejestrowana profilaktyk pod numerem 793. Oliwia w Fundacji Tomorrow Offline kieruje strategicznymi projektami. Na uwadze ma zawsze szerszy kontekst misji Fundacji. Na co dzień pracuje w sektorze zdrowia. <span style="font-weight: 400;">Oliwia jest absolwentką Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od 2024 roku zarejestrow

Paulina Staromłyńska

coach i trenerka relacji

Oliwia Gissel

członkini zarządu, ekspertka ds. zdrowia publicznego

Michał Niwiński

fizjoterapeuta

do pobrania

Sprawozdanie finansowe 2023

Jesteśmy otwarci na współpracę i wsparcie ze strony wszystkich, którzy podzielają naszą wizję.