Program Edukacyjny Cyfrowa Równowaga

Kompleksowy Program Edukacyjny to seria 3 warsztatów po 3 godziny każdy, rozłożonych na 3 tygodnie. Program jest skoncentrowany na długoterminowej edukacji i wsparciu pracowników w osiągnięciu zdrowej równowagi pomiędzy życiem online i offline. Program odbywa się online lub offline.

Podczas spotkania, uczestnicy poznają praktyczne narzędzia i strategie, które pomogą im zachować równowagę między spotkaniami, a pracą w głębokim skupieniu. Podczas warsztatów, uczestnicy wykonają test samooceny oraz poznają własne nawyki korzystania z technologii. Co jest szczególnie ważne, aby pracownicy świadomie zarządzali swoją uwagą. Następnie pokażemy, jak zacząć świadomie korzystać z narzędzi online. Podczas warsztatów stworzymy strategię Cyfrowego Savoir Vivre, dzięki której zadbasz o cyfrowy dobrostan w Twoim zespole.

Warsztaty:
Warsztat 1: Wprowadzenie do zdrowego cyfrowego stylu życia
Warsztat 2 : Techniki i narzędzia do zarządzania czasem i stresem technologicznym.
Warsztat 3: Budowanie zdrowych nawyków cyfrowych w codziennym życiu zawodowym i osobistym.

Co zyskuje firma:
– Długoterminowe wsparcie dla pracowników w utrzymaniu zdrowych nawyków cyfrowych.
– Narzędzia i strategie do minimalizowania negatywnych skutków nadmiernego korzystania z technologii oraz walka z FOMO.
– Stworzenie kultury pracy promującej zdrowe i zrównoważone podejście do technologii.
– Indywidualne konsultacje dla pracowników,
– Materiały edukacyjne.

Bądź pierwszą osobą, dzięki której Twoja firma zainicjuje proces budowania zdrowszej kultury pracy, która sprzyja produktywności i dobremu samopoczuciu pracowników!

Zarezerwuj warsztaty i zadbaj o dobrostan pracowników już dziś!

Dziękujemy że wspierasz nasze działania!

Twoja dobrowolna wpłata została pomyślnie przetworzona na rzecz naszej fundacji. Dziękujemy Ci serdecznie za wsparcie, które pomoże nam kontynuować naszą misję i wpływać na pozytywne zmiany w społeczności. Twój wkład ma ogromne znaczenie. Razem możemy zmieniać świat!